Logística i Allotjament

 

La conferència tindrà lloc al barri del Raval, a la Universitat de Barcelona, el CCCB, Blanquerna y Pati Manning.  Per a més informació i adreces, si us plau miri en Venues.

La 7a Conferència Bianual de la SSN és una conferència no residencial i els participants hauran de gestionar i reservar el seu allotjament.

OPCIONS D’ALLOTJAMENT

A continuació us facilitem una llista d’altres possibles hotels i hostals, a mode de suggeriment. Tots els allotjaments inclosos s’han seleccionat per la seva ubicació i per rebre bones valoracions dels viatges.

HOSTALS

HOSTAL Adreça Pàgina web
Hostal Boqueria Ramblas, 100 http://www.hostalboqueria.com/
Hostal Rembrandt C/ Portaferrissa http://www.hostalrembrandt.com/
Pensión Casa Blanca Via Laietana, 23 https://plus.google.com/114466311226425600136/about?gl=es&hl=es
Hostal Fernando C/ Ferran http://es.hfernando.com/localizacion.aspx

HOTELS

 

HOTEL Adreça Pàgina web
Rei Jaume I* C/ Jaume I, 11 http://www.atriumhotels.com/en/hotel-rey-don-jaime-i/hotel/
Hotel Catalunya** C/ Santa Anna, 24 http://hotelcatalunya.net/
Hotel 4 nations** La Rambla, 40 http://www.h4n.com/hotel-overview.html
Hotel Medium Monegal** C/ Pelai, 62 https://www.mediumhoteles.com/es/espana/barcelona/ramblas/hotel-medium-monegal
Hotel Cortes** C/ Santa Anna, 25 http://www.hotelcortes.com/
Hotel Jazz*** C/ Pelai, 3 http://www.hoteljazz.com/default-en.html